گروه ها

لینکدونی

سوپرمارکت و قنادی::عمده فروشی مواد غذایی

محصولات غذایی درسا در انگلستان

تعداد بازدید: 7093
شرکت مواد غذایی درسا در لندن یک شرکت خصوصی است که با دسترسی بی نظیر به تعداد زیادی از کارخانه‌ها و مزارع در خاورمیانه موقعیت خود را بعنوان یک رهبر در حوزه واردات، عمده فروشی و پخش مواد غذایی تثبیت کرده است.
محصولات غذایی ایرانی درسا از بهترین محصولات غذایی ایرانی در لندن و از معروفترین مواد غذایی حلال در انگلستان می باشد.
Mannor Foods Ltd علاوه بر توزیع محصولات غذایی از شرکت های معتبر، بعنوان وارد کننده مواد خام عمل کرده و آن‌ها را با قیمت های عالی به بازار تحویل می دهد.
دامنه محصولات غذایی ایرانی Mannor Foods Ltd بسیار گسترده می باشد که این محصولات تخصصی بوده و دارای بالاترین استانداردهای بین المللی می باشند.
محصولات غذایی درسا در انگستان دارای خط تولید اختصاصی می باشند که در حال حاضر در بازار انگلستان موجود می باشند و در آینده نزدیک به مناطق بیشتری روانه خواهند شد.
علاوه بر این، شرکت مواد غذایی درسا در لندن محصولات محلی و اروپایی را به بازارهای مختلف در سراسر اروپا و خاورمیانه توزیع و صادر می کند.
دفتر مرکزی شرکت مواد غذایی درسا در Mayfair لندن است و شعبه های متعددی هم در آلمان، امارات متحده عربی و ایران مشغول به کار هستند.

شرکت مواد غذایی درسا پشتیبانی بی نظیری برای مشتریان خود در سراسر اروپا و مناطق خاورمیانه ارائه می کند و در سال های آتی خواهان گسترش طرح خود به بازارهای دیگر هم می باشد.
گسترده بودن محصولات ایرانی درسا این شرکت را قادر می سازد تا به بسیاری از بازارهای مهم نفوذ کرده و در زمینه های مختلف واردات و فروش مواد غذایی گسترش پیدا کند .

      اطلاعات تماس
زمینه فعالیت: عمده فروشی مواد غذایی
تلفن: 020 8004 9700
آدرس: Suite 91 No.2 Lansdowne Row Mayfair London W1J 6HL
دیگر تصاویر

نقشه هوایی

جهت دریافت خدمات بهتر، هنگام تماس با این مرکز حتما یادآور شوید که اطلاعات را از سایت Iranianuk118 دریافت نموده اید.

ارسال پیام

نام و نام خانوادگی : *
تلفن یا موبایل :
پست الکترونیک :
متن پیام :
*

موارد مورد نیاز *


آگهی های مرتبط

بیزینس عباسی

بیزینس عباسی

قابل توجه دوستانيكه دنبال بيزينس هستند بعنوان خريدار يا مشاركت گوشت گوسفندى معمولى و حلال وهمينطور شراب قرمز و سفيد با...

ادامه مطلب
محصولات غذایی درسا در انگلستان

محصولات غذایی درسا در انگلستان

شرکت مواد غذایی درسا در لندن یک شرکت خصوصی است که با دسترسی بی نظیر به تعداد زیادی از کارخانه‌ها و مزارع در خاورمیانه مو...

ادامه مطلب
برچسب ها
محصولات درسا در لندن محصولات درسا در انگلستان درسا در انگلستان مواد غذایی درسا در لندن مواد غذایی درسا در انگلستان مواد غذایی درسا توزیع کننده مواد غذایی درسا در لندن محصولات ایرانی درسا در انگلستان محصولات ایرانی درسا در لندن مواد غذایی ایرانی در لندن مواد غذایی ایرانی در انگلستان مواد غذایی درسا در آلمان مواد غذایی درسا در امارات متحده عربی وارد کننده مواد غذایی در لندن وارد کننده مواد غذایی در انگلستان میوه خشک درسا درانگلستان میوه خشک درسا در لندن ترشی درسا در لندن ترشی درسا در انگلستان ترشی سیر درسا در لندن ترشی سیر درسا در انگلستان خیار شور درسا در لندن خیار شور درسا در انگلستان پخش درسا در لندن پخش درسا در انگلستان مواد غذایی درسا در mayfair لندن dorsa dar landan dorsa dar englestan mahsoulat dorsa dar landan mahsoulat dorsa dar landanmavade ghazai dorsa dar landan mavade ghazai dorsa dar engelestan khiarshour dorsa khiarshour dorsa dar landan khiarshour dorsa dar engelestan torshi dorsa torshi dorsa dar landan torshi dorsa dar engelestan pakhshe dorsa dar landan pakhshe dorsa dar engelestan dorsa dar mayfair mavade ghazai dorsa dar mayfair mannor foods ltd