بانک اطلاعات مشاغل ایرانیان انگلستان

بانک اطلاعات مشاغل ایرانیان انگلستان

ثبت اطلاعات شغلی
کاریابی
جاذبه های انگلستان
مهاجرت به انگلستان
تعرفه درج آگهی

درباره ما

جمعیت مهاجران ایرانی‌تبار مقیم بریتانیا بطور مداوم در حال افزایش است که این روند تعامل بالایی را میان مشتریان و فروشندگان خدمات مختلف می‌طلبد.

بارها با هموطنانی برخورده‌ایم که در زمانی کوتاه به دنبال خدماتی خاص در شهری از انگلستان و در نزدیکی محل زندگی خود بوده‌اند و به دلیل نبود مرجع مناسبی برای یافتن آن، یا از خیر آن گذشته‌اند یا آن را به زمان دیگری موکول کرده‌اند.

این در حالی بود که خدماتی که فرد به دنبال آن بود، در کمتر از چند کیلومتری مشتری وجود داشت ولی تنها دلیل دور بودن مشتری از فروشنده، بی خبری از وجود او و نبود مرجع مناسب برای جستجو بود.

ما پس از اجرای موفق پروژه مشابه در ایران تصمیم گرفتیم فاصله میان مشتری و فروشنده را کم کنیم چون ما هم مانند خود شما به خدمات ایرانی نیاز داریم.

در این کشور بارانی راحت ترین راه یافتن خدمات ایرانی جستجو در اینترنت است، گوگل موتور یک جستجوی قوی است؛ ولی نه برای کم کردن فاصله میان مشتری و ارائه دهنده خدمات در بریتانیا؛ حداقل نه در همه موارد.

ایده راه‌اندازی چنین موتور جستجویی که تا به امروز مشابه آن در بریتانیا وجود نداشت، از نیازهای شخصی خود ما شروع شد و ما را بر آنداشت تا با تجربه موفق در ایران این الگو را در شهرهای مختلف بریتانیا هم بسط دهیم.


چرا با ما؟

ایجاد بانک اطلاعاتی خدمات در انگلستان کار جدیدی نیست ولی متاسفانه تا به امروز لیست کاملی از این خدمات حداقل با گستردگی آنچه ما ارائه می‌دهیم، موجود نبوده است.

ما با شناسایی مشاغل و خدمات جدید امکان دسترسی به تازه‌های کسب و کار در لندن را برای شما فراهم می‌کنیم؛ از یافتن مربی تعلیم رانندگی گرفته تا  رستورانی که در یک بعدازظهر یکشنبه بتوان باقلا قاتوق را روی میز دید.

ما در کنار ایجاد بانک اطلاعات مرجع فعالیت‌های مورد نیاز ایرانیان در بریتانیا، فضای تبلیغ را برای همه فعالیتهای تجاری و خدماتی در این کشور فراهم می‌کنیم.

.ایجاد امکانات جستجوی کار و کارمند همچنین از امکاناتی است که در خدمات ما جای گرفته است

.در سایت ما مشتری و خریدار به هم نزدیکترند

 


ثبت اطلاعات شغلی
کاریابی
جاذبه های انگلستان